27 Kas 2006

Yokum,Yoksun,Yoklar Falan da Filan...

Farkettim de uzun zamandır çok az yazıyorum blog'uma. Şu vizeler bitince daha çok zaman ayırmaya çalışacağım buraya.Blog'u kendi hostuma taşıyıp etiket sistemi gibi birşeyler uygulamak istiyorum.Çünkü burada "herşeyden bahsedememek" gibi saçma bir baskı oluşuyor üzerimde. :)

1 yıl aradan sonra Aydın'a tekrar gidiyorum bayram için.Zamanında bilerek alıkoyardım kendimi gitmemek,görmemek (!) için ama bu defa ilginçtir gitme amaçlarım arasında görmek (!) te var.Aslında yılbaşının bayram ile kafa kafaya gelmesi kötü oldu. Duygu'lara katılamayacağım malesef,İzmit'te olacak kendileri. Bu kızla tanıştıktan sonra sık sık demeye başladığım gibi "What a chance ! " . Gerçi kendisi öyle birşeyki onu tanımak bile başlı başına bir şans aslında. =)

Yılbaşında eski arkadaşlarla İzmir'de olmak gibi bir planımız var ama sevgili anneciğim ve babacığım zaten yılda bir geliyorsun ya da gelmiyorsun bizimle ol derslerse kıramayacağım sanırım. Onlar pek bilmese de çok iyi bir evlat olamadığımı şahsen biliyorum ama bu defa onlarla vakit geçirmekte istiyorum. Evet TRT1'de Türk Sanat Müziği eşliğinde yılbaşına girmek pek cezbetmiyor beni ama napalım en azından "bırakın çocuk genç, Serdar Ortaç var öbür kanalda, onu açın" demiyorlar. :)

Evet bu aralar hayatımda çok büyük değişiklikler yaşıyorum,farkındayım ve ilk defa bu korkutmuyor beni...

Hiç yorum yok: